WindowsMultimediaPakiety multimedialneCyberLink Media Suite

CyberLink Media Suite16.0.0.1807

zabezpiecz pobieranie

CyberLink Media Suite to pakiet zawierający programy firmy CyberLink, które oferują przede wszystkim możliwość oglądania, edytowania, konwertowania i zarządzania filmami wideo dostępnymi na rozmaitych nośnikach lub dysku twardym komputera.

Najważniejszym elementem zestawu CyberLink Media Suite jest oczywiście PowerDVD 16, czyli jeden z najpopularniejszych na świecie odtwarzaczy filmów i innych plików multimedialnych, ale oprócz niego producent udostępnił także szereg innych przydatnych aplikacji. MediaShow 6 to przeglądarka zdjęć, która pozwala głównie na organizowanie, szukanie i udostępnianie fotografii, natomiast chcąc edytować materiały wideo możemy skorzystać z PowerDirector 14.

CyberLink Media Suite oddaje do dyspozycji także PhotoDirector 7, czyli rozbudowany program do edytowania zdjęć przy wykorzystaniu rozmaitych opcji, który pozwala na importowanie i tworzenie kolekcji plików. W pakiecie znajdziemy ponadto narzędzie WaveEditor 2 do edycji plików audio z opcją rejestrowania głosu, wycinania fragmentów utworów i miksowania dźwięków.

PowerProducer 6 pozwala na tworzenie spersonalizowanych płyt DVD i Blu-Ray (wspiera najnowsze formaty plików multimedialnych). Jeśli natomiast chcemy przygotować okładki i etykiety na płyty możemy zainstalować LabelPrint 2.5 (dostępna jest możliwość drukowania stworzonych projektów).

Za sprawą Power2Go 10 pobierzemy filmy z popularnych serwisów (np. YouTube), zamontujemy obrazy plików i nagramy je na nośnik. W przypadku konieczności zmiany formatu MediaEspresso 7.5 pozwoli na konwersję plików, a dodatkowo umożliwi przenoszenia danych na urządzenia mobilne (np. utworów muzycznych z rozszerzeniem MP3).

CyberLink Media Suite zawiera także narzędzie PowerBackup 2.6 do archiwizacja plików i folderów oraz tworzenie back-upu danych oraz PowerDVD Copy do przygotowywania kopii zapasowych posiadanych nośników DVD. Z kolei InstantBurn 5 sprawia, że płyta znajdująca się w napędzie jest odczytywana jako dysk twardy komputera.

W skład CyberLink Media Suite wchodzą również trzy narzędzia adresowane nie tylko do posiadaczy systemów operacyjnych Windows 10, ale także urządzeń z Androidem. PowerDirector Mobile oferuje możliwość tworzenia filmów, PhotoDirector Mobile pozwala na ich edytowanie, natomiast Power Media Player umożliwia odtwarzanie multimediów.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 553
Data aktualizacji27 cze 2018
Rozmiar pliku1.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)