WindowsDomProgramy dla dzieciCyberLink YouPaint

CyberLink YouPaint1.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

YouPaint to doskonała aplikacja stworzona z myślą o młodych adeptach malarstwa.

Oferuje szereg ciekawych narzędzi do malowania i rysowania, które w połączeniu z niezwykle sympatycznym oraz przyjaznym interfejsem pozwalają naszym małym artystom tworzyć na ekranie komputera ich własne arcydzieła. Do wyboru mają 4 narzędzia do rysowania - kredę, ołówek, flamaster i pastele, mogąc przy tym dowolnie ustalać ich rozmiar i kolor do tworzonej pracy. YouPaint wspiera większość modeli urządzeń dotykowych, w tym także funkcję dotyku w systemie Windows 7, umożliwiając tym samym rysowanie i malowanie palcami bezpośrednio po ekranie.

Ponadto program oferuje zestaw obrazków, które można upiększyć i pokolorować, a także ciekawą funkcję kalki. Każdą ze stworzonych przez naszą pociechę prac możemy zapisać lub wydrukować, korzystając z jednego ze zdefiniowanych stylów - portret, krajobraz, rysunek kolorowy lub czarno-biały.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.45 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań7 096
Data aktualizacji8 paź 2010
Rozmiar pliku65.09 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)