Cyberschowek i organizer w jednym? Evernote i Dysk Google łączą siły

Cyberschowek i organizer w jednym? Evernote i Dysk Google łączą siły

Cyberschowek i organizer w jednym? Evernote i Dysk Google łączą siły
12.05.2016 19:36

Niedawno opisywaliśmy ważne i przydatne nowości, jakie trafiły do jednego z najpopularniejszych androidowych organizerów, Evernote’a. Dziś mamy kolejne dobre wieści dla jego użytkowników, szczególnie zaś dla tych, którzy wykorzystują jednocześnie również popularny cyberschowek Dysk Google.

Oficjalny komunikat na temat tej nowości pojawił się już na oficjalnym blogu deweloperskim Dysku Google. Można się z niego dowiedzieć, że od dziś, zarówno w wersji przeglądarkowej, jak i w aplikacji mobilnej na Androida, Evernote będzie obsługiwał Dysk Google.

Chodzi przede wszystkim o możliwość osadzania w notatkach sporządzonych za pomocą Evernote’a, różnego rodzaju plików przechowywanych na Dysku. W widoku tworzenia notatki pojawił się bowiem nowy przycisk, ikona usługi Google, która umożliwia wygodny przegląd zawartości cyberschowka i import przechowywanych tam plików.

Kolejny element integracji obu usług stanowi nowość w formułowaniu zapytań do wyszukiwarki w Evernote. Konkretne notatki można bowiem odnaleźć także po nazwach osadzonych tam plików z Dysku, co wydaje się dość skutecznym kryterium wyszukiwania. Najnowszą wersję Dysku Google oraz Evernote’a można znaleźć w naszej bazie programów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)