Cyotek Gif Animator ikona

Cyotek Gif Animator0.0.6.0

WindowsMultimediaTworzenie i edycja animacjiCyotek Gif Animator
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cyotek Gif Animator to niewielka, ale dość zaawansowana aplikacja, z pomocą któej użytkownik może zarówno edytować animowane pliki graficzne w formacie GIF, jak i samodzielnie je tworzyć. Obsługę programu można zacząć od samego momentu uruchomienia, wybierając odpowiedni plik animacji - po imporcie pliku możemy edytować każdą z klatek animacji oddzielnie, albo wpłynąć na całość animacji zmieniając na przykład wymiary grafiki i kolor tła.

Po otwarciu gotowego GIF-a albo przy tworzeniu nowego, okno aplikacji dzielone jest na dwie główne kolumny. Po lewej znajduje się lista obrazków, z których składa się animacja, po prawej zaś ustawienia dotyczące zaznaczonego elementu. W łatwy sposób możemy usuwać poszczególne klatki albo przesuwać je w kolejności wyświetlania. W każdej chwili możemy także włączyć podgląd oraz dokonać optymalizacji palety kolorów, co pozwala nieco zmniejszyć ograniczenia wynikające z formatu GIF (256 kolorów).

Program niestety nie posiada polskiej wersji językowej, co może być problemem dla osób nieznających języka w dostatecznym stopniu. Cyotek Gif Animator zawiera bowiem sporo opcji pozwalających na ingerowanie w każdy moment i element tworzonej bądź edytowanej animacji.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
ProducentCyotek, Ltd.
Liczba pobrań3 505
Data aktualizacji9 kwi 2015
Rozmiar pliku5.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Cyotek Gif Animator ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)