WindowsArchiwumProgramy archiwalneCzasoWyłącznik
CzasoWyłącznik ikona

CzasoWyłącznik4.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CzasowyWyłącznik to bezpłatna i oferująca podstawową funkcjonalność aplikacja przeznaczona do zautomatyzowania operacji wyłączania/ponownego uruchamiania komputera oraz wylogowywania aktywnego użytkownika.

Program charakteryzuje się bardzo prostą obsługą i intuicyjnym interfejsem użytkownika. W wersji Free oferuje on 2 tryby pracy - normalny oraz serwer. W ostatnim z wymienionych aplikacja zapętla wykonywaną czynność wywołując CzasoWyłącznik w autostarcie systemu oraz automatycznie startując z ostatnio zapamiętanymi ustawieniami. Z kolei tryb normalny nie daje możliwości konfiguracji narzędzia według własnych wymagań (brak w nim ekranu blokady po uruchomieniu ponownym komputera - jak w trybie rodzic). Nie zabrakło także funkcji przeznaczonej do blokowania dostępu do wskazanych adresów URL.

Twórcy udostępniają również płatną i rozszerzoną funkcjonalnie edycję oznaczoną jako Pro. Poza wsparciem technicznym znajdziemy w nim dodatkowy tryb rodzica, w którym po wykonaniu żądanego polecenia, po określonym czasie, system przy ponownym uruchomieniu nie wystartuje, gdyż zostanie włączony panel blokujący pulpit i dziecko nie zostanie dopuszczone do dalszej pracy na komputerze. Ponadto oferowana jest opcja zarządzania kontem użytkownika przez WWW oraz monitorowania i wyłączania komputera poprzez wiadomość SMS.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.622 oceny
Twoja ocena
ProducentCodeOpen
Liczba pobrań164 842
Data aktualizacji2 wrz 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
CzasoWyłącznik ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (5)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (88)