Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

26.12.2010 20:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Świąteczne przygotowania nie przeszkodziły blogerom dobrychprogramów w publikowaniu ciekawych wpisów. Tym razem pisali o dystrybucjach Linuksa, bezpieczeństwie Windowsa czy filmach nielegalnie udostępnianych w Sieci.

Na temat dystrybucji Linuksa pisał webnull. Naszego blogera zainteresowały dwa systemy, którym poświęcił osobne teksty. W pierwszym omawia Gentoo, w kolejnym natomiast Debiana. Bloger przed rozpoczęciem omawiania systemu ostrzega, że ani Gentoo, ani Debian nie są dystrybucją dla osób które chcą dopiero zacząć przygodę z Linuksem, dla takich osób jest Ubuntu. Na temat systemów operacyjnych piszą również nintyfan i _qaz7. Pierwszy użytkownik porusza zagadnienie wpływu Windowsa na środowisko graficzne KDE 4 SC, drugi natomiast zajmuje się bezpieczeństwem systemu Microsoftu.

Nasi blogerzy pisali również o Najczęściej "piraconych" filmach roku. W swoim wpisie luqass przedstawia 10 filmów, które były głównym celem piratów w mijającym roku. W kwestii ochrony dzieci przed materiałami pornograficznymi wypowiedział się zaś nintyfan. Warto zwrócić uwagę na jego wyczerpujący tekst, zwłaszcza, jeśli jesteśmy rodzicami lub opiekujemy się dziećmi. Bloger nawołuje do współdziałania w sprawie walki ze szkodliwymi materiałami.

Nasi blogerzy w tym tygodniu pisali także o tworzeniu szybkich kopii dysku, a także pracy moderatora. Pangrys dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat przeglądania wpisów na forach, a także kontaktach z internautami. Z kolei n30 prezentuje pierwszą część tekstu Sam naprawiam komputer. Jak informuje autor, na moim blogu chciałbym rozpocząć serię wpisów mających na celu ułatwienie naprawy komputera osobą które nie znają się na tym lub nie posiadają wystarczającej wiedzy na temat sprzętu komputerowego. Zapraszamy do lektury i przyłączamy się do życzeń max1910!

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)