Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

10.07.2011 12:59, aktualizacja: 10.07.2011 19:59

HotZlot 2011, wakacje na uczelni i oprogramowanie nawigacyjne dla urządzań mobilnych. O czym jeszcze pisali blogerzy dobrychprogramów?

HotZlot 2011 dał się mocno we znaki naszemu blogowi. Stąd też nieco mniejsza liczba wpisów w tym tygodniu. Trudno jednak wymagać od czytelników portalu, którzy brali udział w spotkaniu, aby w jego trakcie publikowali jednocześnie kolejne wpisy. Teksty podsumowujące tegoroczny HotZlot dopiero zaczęły pojawiać się na blogu. Swoje spostrzeżenia zamieścili NRN, MaXDemage, DjLeo, Overclocker i januszek. Zapraszamy do lektury wszystkich (są to ostatnie wpisy), bo z pewnością wszystkiego nie udało się zmieścić w fotorelacji „na żywo” prowadzonej między innymi również przez naszych blogerów podczas samego zlotu.

Wakacje to jednak nie tylko odpoczynek. Dla niektórych wiążą się one z pracą. Bloger 997 opisał swoje letnie obowiązki w uczelni (obsługa wielofunkcyjnego urządzenia Konica-Minolta BizHub 250), zaś Shaki81 częstuje nas już 13 odsłoną przygód specjalisty ds. teleinformatycznych. Tym razem dowiedzieliśmy się, jak sprawić, aby drukarka w szpitalu działała poprawnie. Co ciekawe, Shakiemu udało się wstawić całkiem spory wpis mimo wizyty na zlocie czytelników dobrychprogramów.

Na koniec proponujemy tekst misiek440v2, w którym bloger omawia program Copilot Live Premium. Jest to aplikacja nawigacyjna dla urządzeń mobilnych. Możemy dowiedzieć się o podstawowych funkcjach, a także ustawieniach programu, cenie, jak również plusach i minusach rozwiązania. Wpis został wzbogacony o zrzuty ekranu prezentujące aplikację. Zapraszamy do lektury!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)