Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

30.10.2011 12:29

Jaka jest przyszłość oprogramowania, czym jest LabVIEW i kilka słów o konferencji GigaCon. To tylko niektóre z tematów, jakie poruszali w mijającym tygodniu nasi blogerzy.

Dzisiejszy przegląd bloga dobrychprogramów rozpoczniemy od dwóch tekstów Tomasza Wołoszyńskiego poświęconych tematyce GeekBuddy. Jest to, jak czytamy w pierwszym wpisie, produkt, który według zapewnień producenta ma pomóc w zaoszczędzeniu czasu i bólu głowy podczas rozwiązywania problemów z naszym komputerem, począwszy od tak prostych spraw jak czyszczenie rejestru, historii przeglądarki, aż do usuwania infekcji wirusowej. GeekBuddy bowiem to usługa w ramach Comodo Internet Security, którą możemy testować za darmo przez 60 dni. Z drugiego tekstu na temat usługi dowiemy się, jakie problemy mogą wyniknąć podczas jej użytkowania.

Nasi blogerzy pisali też o innych programach i systemach operacyjnych. Na przykład Eginio postanowił podzielić się z czytelnikami swoją wiedzą na temat środowiska programistycznego LabVIEW. Tym różni się ono od innych rozwiązań, że praktycznie wszystko wykonuje się myszką. Na temat DLC, czyli płatnych dodatków do gier, napisał djfoxer, zaś Bucic zamieścił kilka słów krytyki pod adresem systemu Linux.

W mijającym tygodniu nasi blogerzy zajmowali się między innymi konferencjami (GigaCon) i... ortografią. O tej ostatniej postanowił napisać qdominik, odnosząc się do postulatu obrony ortografii i interpunkcji w Sieci. Shaki81 zamieścił z kolei swoje sprawozdanie z GigaConu, który tym razem odbywał się pod tematem „Bezpieczeństwa i Niezawodności Systemów Informatycznych”. Warto też zastanowić się nad kupnem tabletu, do czego zachęca zomo_prl. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)