bDYfyhUB
Daddy Was A Thief ikona

Daddy Was A Thief

Strona głównaiOSGryZręcznościoweDaddy Was A Thief
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Daddy Was A Thief to zabawna zręcznościówka która sprawdza się zarówno jako tytuł na chwilę relaksu, jak i dłuższe śrubowanie wyniku. Jej fabuła jest prosta. Jako świeżo zwolniona głowa rodziny, postanawiamy napaść na bank, aby zapewnić fundusze naszej rodzinie.

bDYfyhUD

Cała zabawa polega na ucieczce, czyli przebijaniu się przez kolejne piętra sąsiadującego budynku. Sterowanie ogranicza się do dwóch ruchów. Gest pacem do góry to skok, gest palcem do dołu to skok, który przebija piętro. W lewo i prawo nasz bohater biega automatycznie. Każde piętro zawiera jakieś bonusy, bądź przeszkody. Cała sztuka polega na tym by je dobrze wykorzystać, bądź odpowiednio szybko unikać.

Przykładowo wskakując do wanny przebijamy automatycznie kilka kolejnych piętra, trafiając na laser, zostajemy zmniejszeni musimy wykonać dwa skoki by przebić piętro. Zabawa jest bardzo dynamiczna, choć łatwo nabrać w niej wprawy. Przy każdym podejściu poziomy są generowane losowo. Za zebrane w grze monety możemy dokupić dodatkowe wzmocnienia oraz stroje. Rywalizacja polega na pokonaniu jak największej ilości pięter, przy okazji zdobywając punkty. Niestety w porównaniu do edycji na Windows Phone i Android dostępna jest tylko płatna wersja gry.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentRebel Twins
Liczba pobrań64
Data aktualizacji2 sty 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Daddy Was A Thief ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYfyhVi
bDYfyhVz