iOSGryZręcznościoweDancing Line
Dancing Line ikona

Dancing Line3.0.5

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dancing Line to dynamiczna produkcja zręcznościowa łącząca szybką rozgrywkę ze starannie dobraną ścieżką dźwiękową. To dźwięki właśnie okażą się najistotniejszym elementem gry, bowiem prawidłowe wczucie się w ich rytm i brzmienie stanowić będzie o zwycięstwie lub porażce.

Przeniesieni w świat zmyślnie przygotowanych labiryntów otrzymujemy zadanie doprowadzenia linii do końca każdego z układów. Zasady gry są bardzo proste, jedno dotknięcie ekranu to zmiana kierunku poruszającej się ze stałą prędkością linii o 90 stopni. Na tym wszystko co łatwe i proste właśnie się kończy. Dalsze losy uzależnione są już od naszego refleksu, spostrzegawczości, dobrej przewidywalności, koncentracji, wyczucia rytmu i generalnie umiejętności zastosowania tego wszystkiego w jednym momencie.

Rozgrywka polega przede wszystkim na unikaniu przeszkód poprzez wykonywanie manewru skrętu, ale trzeba być również przygotowanym na nagłe zmiany rodzaju podłoża, widoku, kąta nachylenia i szerokości chodnika, stopnia widoczności czy zmiany kształtów i właściwości wszystkiego, co tylko stanie nam na drodze.

W tak ciężkich i trudnych do przewidzenia warunkach należy starać się dobrnąć do końca każdego przygotowanego labiryntu. Na szczęście zostały one przedstawione według stopnia trudności tak, by nie rzucać gracza od razu na głęboką wodę wywołując tym samym niepotrzebne frustracje. Liczba prób jest nieograniczona, a i sama trasa za każdym razem powtarzalna. Gra jest więc do przejścia ;-).

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentCheetah Games
Liczba pobrań196
Data aktualizacji29 lis 2023
Rozmiar pliku176.00 MB
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Dancing Line ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)