Dancing Line na weekend

Strona głównaDancing Line na weekend
15.04.2017 10:08
Dancing Line na weekend
bDYpWgae

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Dancing Line – dynamiczną produkcję zręcznościową łączącą szybką rozgrywkę ze starannie dobraną ścieżką dźwiękową. To dźwięki właśnie okażą się najistotniejszym elementem gry, bowiem prawidłowe wczucie się w ich rytm i brzmienie stanowić będzie o zwycięstwie lub porażce.

bDYpWfZx

Tytuł dostępny jest na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS.

Dancing Line Promo Video (Android)

Przeniesieni w świat zmyślnie przygotowanych labiryntów otrzymujemy zadanie doprowadzenia linii do końca każdego z układów. Zasady gry są bardzo proste, jedno dotknięcie ekranu to zmiana kierunku poruszającej się ze stałą prędkością linii o 90 stopni. Na tym wszystko co łatwe i proste właśnie się kończy. Dalsze losy uzależnione są już od naszego refleksu, spostrzegawczości, dobrej przewidywalności, koncentracji, wyczucia rytmu i generalnie umiejętności zastosowania tego wszystkiego w jednym momencie.

bDYpWfZz

Rozgrywka polega przede wszystkim na unikaniu przeszkód poprzez wykonywanie manewru skrętu, ale trzeba być również przygotowanym na nagłe zmiany rodzaju podłoża, widoku, kąta nachylenia i szerokości chodnika, stopnia widoczności czy zmiany kształtów i właściwości wszystkiego, co tylko stanie nam na drodze.

W tak ciężkich i trudnych do przewidzenia warunkach należy starać się dobrnąć do końca każdego przygotowanego labiryntu. Na szczęście zostały one przedstawione według stopnia trudności tak, by nie rzucać gracza od razu na głęboką wodę wywołując tym samym niepotrzebne frustracje. Liczba prób jest nieograniczona, a i sama trasa za każdym razem powtarzalna. Tak więc spokojnie, gra jest do przejścia ;-).

Zapraszamy do zabawy!

Udostępnij:
bDYpWgav