Dancing Line

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dancing Line to dynamiczna produkcja zręcznościowa łącząca szybką rozgrywkę ze starannie dobraną ścieżką dźwiękową. To dźwięki właśnie okażą się najistotniejszym elementem gry, bowiem prawidłowe wczucie się w ich rytm i brzmienie stanowić będzie o zwycięstwie lub porażce.

Przeniesieni w świat zmyślnie przygotowanych labiryntów otrzymujemy zadanie doprowadzenia linii do końca każdego z układów. Zasady gry są bardzo proste, jedno dotknięcie ekranu to zmiana kierunku poruszającej się ze stałą prędkością linii o 90 stopni. Na tym wszystko co łatwe i proste właśnie się kończy. Dalsze losy uzależnione są już od naszego refleksu, spostrzegawczości, dobrej przewidywalności, koncentracji, wyczucia rytmu i generalnie umiejętności zastosowania tego wszystkiego w jednym momencie.

Rozgrywka polega przede wszystkim na unikaniu przeszkód poprzez wykonywanie manewru skrętu, ale trzeba być również przygotowanym na nagłe zmiany rodzaju podłoża, widoku, kąta nachylenia i szerokości chodnika, stopnia widoczności czy zmiany kształtów i właściwości wszystkiego, co tylko stanie nam na drodze.

W tak ciężkich i trudnych do przewidzenia warunkach należy starać się dobrnąć do końca każdego przygotowanego labiryntu. Na szczęście zostały one przedstawione według stopnia trudności tak, by nie rzucać gracza od razu na głęboką wodę wywołując tym samym niepotrzebne frustracje. Liczba prób jest nieograniczona, a i sama trasa za każdym razem powtarzalna. Gra jest więc do przejścia ;-).

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dancing Line na weekend

3
15.04.2017  •  Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Dancing Line – dynamiczną produkcję zręcznościową łączącą szybką rozgrywkę ze starannie dobraną ścieżką dźwiękową. To dźwięki właśnie okażą się najistotniejszym elementem gry, bowiem prawidłowe wczucie się w ich rytm i brzmienie stanowić będzie o zwycięstwie lub porażce. Tytuł dostępny jest na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS. Przeniesieni w świat zmyślnie przygotowanych labiryntów otrzymujemy zadanie doprowadzenia linii do końca każdego z układów. Zasady gry są bardzo proste, jedno dotknięcie ekranu to zmiana…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję