Darmowe wystawienia na Allegro do lipca, a potem? Więcej darmowych wystawień

Darmowe wystawienia na Allegro do lipca, a potem? Więcej darmowych wystawień

Darmowe wystawienia na Allegro do lipca, a potem? Więcej darmowych wystawień
13.05.2016 12:18, aktualizacja: 13.05.2016 14:39

W ostatnim czasie informowaliśmy o ważnej zmianie na Allegro, jaką stanowi zniesienie pobierania prowizji za wystawianie w serwisie ofert sprzedaży. Dziś wiadomo na ten temat więcej, znane są także dalsze plany Allegro na Darmowe wystawianie.

Dzięki uruchomieniu stałej promocji Darmowe wystawianie, na Allegro można bezpłatnie wystawić 25 ofert miesięcznie. Skorzystać z tej okazji można po wyborze odpowiedniej opcji w Centrum Zniżek, a jej ważność wynosi 1 miesiąc. W ten sposób użytkownik może wystawić na 14 dni ofertę z jednym dodatkowym zdjęciem i bez dodatkowych wyróżnień.

Jak wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Allegro, za brakiem opłat przy wystawianiu ofert na wszystkich platformach sprzedażowych opowiada się 40 proc. internautów. Na wiadomość o wprowadzeniu przez Allegro promocyjnych pakietów pozytywnie zareagowało 80 proc. respondentów. Pozostałe 20 proc. nie ma na ten temat zdania.

Obraz

O innych warunkach i ograniczeniach można przeczytać zarówno w naszym regulaminie promocji. Allegro podzieliło się jednak nowymi informacjami i statystykami dotyczącymi możliwości darmowego wystawiania ofert.

Wbrew wcześniejszym oczekiwaniom, promocja nie jest tymczasowa. Allegro deklaruje bowiem, że po pierwszych trzech miesiącach, które zakończą się w lipcu, serwis nie tylko nie wycofa się z darmowych wystawień, ale… zwiększy dostępną ich liczbę. Serwis spodziewa się tak wielkiego zainteresowania, że warunkiem ma być wydajność infrastruktury.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)