Darmowy weekend z Battlefield 1 i The Division na PC i konsolach

Strona głównaDarmowy weekend z Battlefield 1 i The Division na PC i konsolach
03.03.2017 10:17
Darmowy weekend z Battlefield 1 i The Division na PC i konsolach
bEarWTqu

Nie macie planów na weekend, a obecne gry już się wam przejadły? Jeśli planujcie zakup nowych tytułów lub po prostu, szukacie jakiegoś zajęcia na nieciekawie się zapowiadający piątkowy wieczór, nudną sobotę lub niedzielę, to mamy ciekawą propozycję. Przez weekend za darmo pogramy w Battlefielda 1, a także będzie można sprawdzić triala The Division. Tytuły zostaną udostępnione na PC oraz konsole nowej generacji.

bEarWTpN

Zacznijmy od Battlefielda 1, który przez naszego eksperta od tej serii strzelanek, został określony produkcją niemal bliską ideału. Najnowsza odsłona tytułu studia DICE to powrót króla multiplayerów, a dzięki osadzeniu akcji w okresie I Wojny Światowej, czuć długo wyczekiwany powiew świeżości.

Battlefield 1 Official Reveal Trailer

Jeśli nadal nie sprawdziliście Battlefielda 1, to macie teraz ku temu świetną okazję. Gra od dziś będzie dostępna za darmo na PC i Xbox One. Użytkownicy konsoli otrzymają do 5 marca pełną wersję gry, pozwalającą na sprawdzenie kampanii oraz trybu sieciowego. Jednak muszą subskrybować Xbox Live Gold.

Battlefield 1 Official Single Player Trailer

Na PC nie jest wymagany żaden abonament, ale by pecetowa rasa panów nie miała zbyt dobrze, nałożone zostały bardziej rygorystyczne ograniczeniach. Mają oni dostęp 10-godzinnej wersji demonstracyjnej, którą mogą pobrać do 5 marca. Kolejny nałożony kaganiec to dwa etapy kampanii i możliwość zagrania w czterech trybach sieciowych na pięciu mapach.

bEarWTpP

Jeśli powyższa propozycja nie przypadła wam do gustu, to mamy jeszcze jedną. Ubisoft udostępnił demonstracyjną wersję Tom Clancy’s The Division, w którą pogracie 6 godzin. To niewiele, ale powinno pozwolić na podjęcie decyzji o zakupie tytułu. [youtube=https://www.youtube.com/watch?v=_wwGQnRSWSE]Gracze, którzy postanowią sięgnąć po pełną wersję, będą mogli przenieść wszystkie poczynione postępy. Obecnie z darmowego Tom Clancy’s The Division mogą korzystać posiadacze PC i Xboksa One. Od 9 marca dostępna będzie edycja na PlayStation 4.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEarWTqL