bDZqqehx
Dashlane ikona

Dashlane5.11.0.19333

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dashlane służy do przechowywania loginów, haseł i numerów kart kredytowych. Wszystkie informacje wprowadzone do aplikacji są bezpieczne, gdyż wykorzystuje ona algorytm szyfrujący AES-256.

bDZqqehz

Interfejs użytkownika opisywanego narzędzia jest przejrzysty i nowoczesny. Po lewej stronie mamy dostęp do listy wyboru poszczególnych opcji (np. zarządzanie hasłami czy też sieciowymi płatnościami), natomiast po prawej, w większym oknie, możemy zapoznać się ze szczegółami na temat wprowadzonych danych. Dashlane zawiera także wyszukiwarkę, dzięki której w bardzo szybki sposób uzyskamy dostęp do potrzebnych informacji.

Dashlane integruje się z każdą zainstalowaną przeglądarką internetową i pozwala na automatyczne logowanie się do wybranych serwisów przy wykorzystaniu wprowadzonych danych. Co ciekawe, nie musimy jednak uruchamiać głównego okna opisywanej aplikacji, lecz możemy zalogować się do programu z poziomu interfejsu przeglądarki.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Dashlane 5.11.0.19333wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań93
Data aktualizacji30 kwi 2018
Rozmiar pliku0.77 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Dashlane ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZqqeie
bDZqqeiv