Dashlane ikona

Dashlane6.2148.0

MacOSNarzędziaInne narzędziaDashlane
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dashlane służy do przechowywania loginów, haseł i numerów kart kredytowych. Wszystkie informacje wprowadzone do aplikacji są bezpieczne, gdyż wykorzystuje ona algorytm szyfrujący AES-256.

Interfejs użytkownika opisywanego narzędzia jest przejrzysty i nowoczesny. Po lewej stronie mamy dostęp do listy wyboru poszczególnych opcji (np. zarządzanie hasłami czy też sieciowymi płatnościami), natomiast po prawej, w większym oknie, możemy zapoznać się ze szczegółami na temat wprowadzonych danych. Dashlane zawiera także wyszukiwarkę, dzięki której w bardzo szybki sposób uzyskamy dostęp do potrzebnych informacji.

Dashlane integruje się z każdą zainstalowaną przeglądarką internetową i pozwala na automatyczne logowanie się do wybranych serwisów przy wykorzystaniu wprowadzonych danych. Co ciekawe, nie musimy jednak uruchamiać głównego okna opisywanej aplikacji, lecz możemy zalogować się do programu z poziomu interfejsu przeglądarki.

Udostępnij
Dashlane 6.2148.0wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań98
Data aktualizacji9 gru 2021
Rozmiar pliku0.79 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Dashlane ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)