Data Center Fitness — trening dla pamięci masowych 6 listopada w Warszawie

Data Center Fitness — trening dla pamięci masowych 6 listopada w Warszawie

30.10.2012 14:57

Data Center Fitness to konferencja organizowana przez NetApp, kierowana przede wszystkim, choć nie tylko, do administratorów centrów danych oraz zarządzających infrastrukturą w firmach. Tak jak w sporcie, tak i w technologii, liczy się szybkość i wydajność. Po „rozgrzewce”, podczas której przedstawione zostaną przykłady wdrożeń technologii przechowywania danych w Netii i PTK Centertel, rozpocznie się „trening”. Na ścieżce „BIZ” będzie można dowiedzieć się więcej o „odchudzaniu”, czyli optymalizacji infrastruktury i sposobach na wyciągnięcie z pamięci masowych jak najwięcej. Trening „TECH” ma z kolei wprowadzić uczestników w świat konkretnych rozwiązań NetApp, jak Cluster Mode czy Virtual Storage Tier.

Konferencję ma zakończyć prezentacja niezwykłych maszyn, które przekraczają granice na pozór nie do przekroczenia. Obejrzeć będzie można między innymi superekonomiczny pojazd o wdzięcznej nazwie „Kropelka”, który powstał na Politechnice Warszawskiej. Silnik „Kropelki” pozwala jej przejechać 609 km na jednym litrze paliwa.

Obraz

Spotkanie odbędzie się 6 listopada w warszawskim studiu filmowym „Tęcza”. Udział w wydarzeniu jest darmowy, wystarczy się zarejestrować i wybrać ścieżkę „treningową”. Zainteresowani mogą także pobrać pełną agend wydarzenia, inne informacje można znaleźć na stronie Arrow ECS. Portal dobreprogramy objął konferencję patronatem medialnym.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)