WindowsArchiwumProgramy archiwalneData Safe X

Data Safe X4.10

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Data Safe X jest bezpłatnym narzędziem do archiwizacji danych w systemach Windows. Program ten obok funkcji ręcznego tworzenia kopii zapasowych pozwala również automatycznie archiwizować dane na nośnikach USB lub kartach pamięci.

Wśród wielu funkcji oferowanych przez narzędzie z pewnością jedną z najciekawszych jest możliwość wykonywania kopii zapasowej danych tuż po podłączeniu do komputera zewnętrznego nośnika (np. przenośnego dysku twardego, pendrive'a lub karty pamięci). Odpowiednia konfiguracja opcji programu pozwala w pełni zautomatyzować proces backupu danych, wystarczy, że podłączymy do portu USB jeden z wspomnianych nośników, a Data Safe X samoczynnie skopiuje na niego wskazane wcześniej dane. Dodatkowo w ręce użytkownika trafia mechanizm, umożliwiający archiwizację plików na płytach DVD/Blu-Ray.

Data Safe X jest programem przyjaznym początkującym użytkownikom. Pomimo wielu zaawansowanych opcji jego konfiguracja jest bardzo prosta i większości przypadków ogranicza się do kilku kliknięć myszką, w ramach których m.in. definiujemy dane do zarchiwizowania, sposób archiwizacji itp. Program oferuje mechanizm wykonywania przyrostowych kopii zapasowych, w których uwzględniane są jedynie nowe dane (utworzone od momentu ostateniego backupu). Nie zabrakło również opcji kompresji danych, pozwalającej zmniejszyć rozmiar tworzonych kopii zapasowych.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentTimothy Aviss
Liczba pobrań693
Data aktualizacji3 cze 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)