WindowsSerwery i narzędzia dla specjalistów ITNarzędzia bazodanoweDatabase Browser for SQLite
Database Browser for SQLite ikona

Database Browser for SQLite3.10.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Database Browser for SQLite to multiplatformowe i open source'owe narzędzie, umożliwiające wizualne tworzenie, projektowanie oraz edycję baz danych SQLite.

Aplikacja kierowana jest zarówno do początkujących, jak również zaawansowanych użytkowników, którzy tworzą różnego typu programy czy strony internetowe. Pozwala ona na obsługę i zarządzanie bazami danych SQLite w trybie graficznym z wykorzystaniem wbudowanych kreatorów. Dzięki tym ostatnim, możliwe jest wykonywanie wielu typowych operacji na bazie danych bez niemal jakiejkolwiek znajomości języka SQL.

Program Database Browser for SQLite wyposażony został w funkcje tworzenia i optymalizacji baz SQLite, tworzenia, definiowania, usuwania i edytowania tabel, kreowania indeksów, zarządzania rekordami oraz ich wyszukiwania. W ręce użytkownika trafia opcja importu/eksportu danych z/do plików tekstowych, CSV i SQL, a także wbudowany SQL z kolorowaniem składni.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań11 555
Data aktualizacji27 sie 2017
Rozmiar pliku13.52 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Database Browser for SQLite ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)