WindowsSerwery i narzędzia dla specjalistów ITNarzędzia bazodanoweDatabase Workbench Lite for Firebird

Database Workbench Lite for Firebird4.4.3.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Database Workbench Lite for Firebird to bezpłatne narzędzie służące do zarządzania bazami danych Firebird. Stanowi ono doskonałą alternatywę dla komercyjnej aplikacji IBExpert i pozwala wizualnie projektować, tworzyć oraz modyfikować bazy danych.

Program pozwala między innymi na dodawanie i pogląd tabel, procedur, widoków, wyzwalaczy i generatorów. Udostępnia także opcję eksportu struktury elementu bazy danych (np. tabeli) do postaci DDL i/lub danych znajdujących się w wybranych tabelach, co może zostać następnie wykorzystane w innej bazie danych.

Oprócz tego Database Workbench umożliwia wykonywanie zapytań oraz skryptów na bazie danych. Aplikacja wspomaga użytkownika w pisaniu zapytań do bazy danych poprzez np. podpowiadanie nazw tabel. Istnieje możliwość szybkiego przełączania się między otwartymi elementami bazy danych (np. tabelami) dzięki zakładkom. Program pozwala także na wykonywanie czynności administracyjnych na serwerze, takich jak tworzenie kopii zapasowych baz danych, odłączanie użytkowników od bazy danych lub zmiana hasła użytkownika serwera baz danych.

Ograniczenia wersji bezpłatnej

Wersja Lite posiada ograniczenie, które uniemożliwia jednoczesne korzystanie z więcej niż trzech serwerów baz danych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 038
Data aktualizacji19 sie 2015
Rozmiar pliku17.83 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)