AndroidNarzędziaZdalne pulpity i łączenie urządzeńDataplicity
Dataplicity ikona

Dataplicity2.324

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dataplicity to mobilny klient usługi o tej samej nazwie, która umożliwia zdalny dostęp do komputerów jednopłytkowych Raspberry Pi. Jej największą zaletą jest brak wymogu posiadania publicznego IP, dzięki czemu bez żadnych opłat z Maliną można łączyć się zdalnie z każdego miejsca na świecie.

Do działania aplikacji konieczne posiadanie jest konta w usłudze. Zainstalować Dataplicity na Raspberry Pi można z poziomu aplikacji na dwa sposoby. W obu przypadkach w pierwszej kolejności należy nacisnąć przycisk plusa w prawym górnym rogu ekranu głównego. Następnie – jeśli Raspberry jest podłączone do tego samego Wi-Fi, co smartfon – możliwe jest przeskanowanie sieci i automatyczna instalacja. Aplikacja ręczna polega na wygenerowaniu w aplikacji polecenia, które następnie wprowadzić trzeba na Malinie.

Aplikacja umożliwia korzystanie zarządzanie wieloma urządzeniami jednocześnie – kolejne terminale można przeglądać w kartach, podobnie jak ma to miejsce w mobilnych przeglądarkach internetowych. Z poziomu aplikacji można także uzyskać dostęp do dokumentacji usługi.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań164
Data aktualizacji22 sie 2023
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Dataplicity ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)