bEiHkvKJ
Day of the Viking ikona

Day of the Viking0.21

Strona głównaAndroidGryZręcznościoweDay of the Viking
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Day of the Viking to kolejny przedstawiciel gatunku castle defense. Naszym zadaniem jest ochrona zamku (wraz z księżniczką) przed kolejnymi hordami wikingów. W grze dominują elementy zręcznościowe.

bEiHkvKL

Fabułę gry przedstawia nam pełny humoru samouczek, który prezentuje kolejne elementy rozgrywki. Zabawę rozpoczynamy jedynie z wieżą łucznicą. Wraz z kolejnymi poziomami odblokowujmy dodatkowe elementy obronne, ulepszamy już obecne i wzmacniamy nasz zamek. Kolejni przeciwnicy wymagają nowych broni oraz strategii.

Day of the Viking oferuje 80 poziomów podzielonych na kilka kampanii. Autorzy już zapowiedzieli kolejne aktualizacje. Pomiędzy misjami możemy dokupić ulepszenia oraz wzmocnienia. Płacimy za nie funduszami zebranymi podczas gry. Dodatkowe monety są oczywiście dostępne dzięki mikropłatności. Ta potrafi dać o sobie znać, zwłaszcza gdy nie mamy czasu na powolne zbieranie funduszy. Mikropłatność nie jest jednak niezbędna do ukończenia gry.

Mocnym elementem Day of the Viking jest przepełniona humorem oprawa graficzna jak i muzyczna. Niestety w przypadku zbyt wielu elementów na planszy gra potrafi odczuwalnie zwolnić. Da się to zauważyć nawet na mocniejszych urządzeniach. Wśród zalet warto wspomnieć także o wsparciu usługi Google Play Gry. Day of the Viking dostępny jest za darmo. Poza wspomnianymi mikropłatnościami oferuje co pewien czas reklamy.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań64
Data aktualizacji4 maj 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Day of the Viking ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEiHkvLH