WindowsGryPrzygodoweDead Cyborg Episode 2 v.002

Dead Cyborg Episode 2 v.002

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dead Cyborg to odcinkowa przygodówka FPP utrzymana w klimacie science fiction stworzona przy pomocy darmowego Blender Game Engine.

Tytuł jest dziełem jednego człowieka, Endre Baratha, którego pracę finansuje grono zagorzałych fanów oraz przyjaciół. Trudno może uwierzyć, ale twórca uzbierał już tyle środków, by ukończyć dwa epizody i zabrać się za tworzenie trzeciego!

W pierwszym budzimy się z amnezją z długiego snu w bliżej niezidentyfikowanej bazie pełnej wysłużonych robotów, gdzie staramy się uzyskać odpowiedzi na to, co się nam przytrafiło i dlaczego trafiliśmy do tajemniczego, futurystycznego, zniszczonego kompleksu. Oczywiście po drodze przyjdzie nam szukać potrzebnych do przebycia kolejnych lokacji przedmiotów, rozwiązywać logiczne zagadki, a także zapamiętywać wskazówki z różnych pomieszczeń. Nabytą w ten sposób wiedzę wykorzystamy w następnych etapach gry.

Część druga pozwala odkryć jeszcze więcej szczegółów na temat wielkiej wojny robotów i ludzi, o której informacje nieustannie przewijają się w tle w trakcie prowadzonej rozgrywki. W dalszym ciągu przemierzamy nieco mroczne, opustoszałe pomieszczenia i korytarze celem zdobycia jak największej liczby poukrywanych przedmiotów dających nadzieję na szybkie opuszczenie surowego i ponurego środowiska...

Dzięki dobrej i miłej dla oka grafice, przyzwoitej ścieżce dźwiękowej oraz świetnemu zespoleniu kilku gatunków gier (FPS, przygodowe, sci-fi) w jednym, tytuł z pewnością znajdzie szerokie grono sympatyków.

Uwaga!

  • Na stronie projektu dostępne są również wersje gry dla systemów Linux oraz Mac OS.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.84 oceny
Twoja ocena
ProducentEndre Barath
Liczba pobrań1 872
Data aktualizacji15 mar 2013
Rozmiar pliku35.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)