AndroidGryAkcja i strzelankiDEAD TRIGGER 2
DEAD TRIGGER 2 ikona

DEAD TRIGGER 21.10.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dead Trigger 2 to bezpośrednia kontynuacja bardzo dobrze przyjętego mobilnego FPS-a. Ponownie przyjdzie nam stawić czoła hordom nieumarłych. Autorzy rozbudowali prawie każdy element poprzedniczki, a także dodali kilka nowych rozwiązań.

Poza klasycznymi poziomami, przypominających gry z gatunku FPS mamy tu również drobny element ekonomiczny, jakim jest nasza baza. Pomiędzy kolejnymi zadaniami rozwijamy ją i dokonujemy ulepszeń. Wszystko to wymaga odpowiednich środków, które zdobywamy podczas walki, bądź też korzystając z rozbudowanych mikropłatności.

Misje w kampanii przywołują na myśl serię Call of Duty, są bardzo liniowe i widowiskowe. Aby ułatwić sterowanie gra posiada opcję automatycznego strzelania. Wystarczy odpowiednio wycelować broń, a bohater sam rozpocznie ostrzał. To pozwala skupić się na na sterowaniu postacią. Pomimo iż mamy do czynienia z FPS-em kontrola za pomocą ekranu dotykowego jest bardzo wygodna. Autorzy pomyśleli, także o miłośnikach klasycznych kontrolerów. Możemy je podpiąć do urządzenia, a gra pozwala na dowolne skonfigurowanie przycisków.

Kolejną zaletą gry są ciągłe aktualizacje i wydarzenia, dzięki którym możemy zdobyć dodatkowe środki i przedmioty. Dzięki temu nawet po przejściu kampanii gra motywuje do dalszej zabawy. Wysoki poziom prezentuje również oprawa graficzna. To jeden z lepiej wyglądających tytułów na urządzenia mobilne. Gra pozwala zmienić poziom detali, tak aby działać płynnie także na słabszych urządzeniach.

Nie zabrakło niestety rozbudowanych mikropłatności. Bez nich zabawa w pewnym momencie staje się bardzo trudna, jednak nie niemożliwa. Dodatkowe środki możemy zebrać za oglądanie reklam. Warto wspomnieć również o możliwości synchronizacji stanu gry z chmurą oraz pomiędzy różnymi systemami mobilnymi. DEAD TRIGGER 2 wspiera dodatkowo usługę Google Play Gry. Gra dostępna jest za darmo.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań410
Data aktualizacji19 lis 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
DEAD TRIGGER 2 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)