iOSGryLogiczne i karcianeDeadlings
Deadlings ikona

Deadlings1.3.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Deadlings to interesujące połączenie gry zręcznościowej i logicznej. Dzieło rodzimego studia Artifex Mundi łączy w sobie najlepsze cechy obu gatunków.

Choć fabuła w Deadlings nie jest najważniejszym elementem rozgrywki, to jednak autorzy przyłożyli się do jej przygotowania. W świat gry wprowadza nas dobrze przygotowane intro. Pełne jest humory, co zresztą można powiedzieć o całej grze. Naszym zadaniem w Deadlings jest pokonywanie kolejny plansz, pełnych nowych pułapek i wyzwań. W tym celu wykorzystujemy kilka rodzajów Zombies, każdy o innych cechach specjalnych. Od ich dobrego poznania i zrozumienia zależności, zależy nasz sukces.

Gra poza sporą ilością poziomów kusi bardzo dobą oprawą graficzną oraz muzyczną. Widać, że autorzy włożyli sporo pracy w przygotowania filmów, tła, poziomów jak i bohaterów. Oprawa audio nadaje grze klimatu, choć mogłaby być bardziej różnorodna.

Deadlings dostępny jest w cenie 1,99 $. Jeżeli lubicie platformówki, które poza zręcznością nagradzają też spryt, na pewno nie zawiedziecie się tą produkcją. Jest to pozycja uniwersalna, dostępna zarówno na telefony jak i iPady.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań46
Data aktualizacji15 maj 2014
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Deadlings ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)