MacOSNarzędziaNarzędzia siecioweDebookee
Debookee ikona

Debookee7.3.1

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Debookee to narzędzie do analizowania ruchu w sieci lokalnej. Jego działanie jest zupełnie niewidoczne dla użytkowników i pozwala zbierać informacje zarówno o ruchu z komputera, na którym zostanie uruchomiony, jak i smartfonów czy urządzeń z Inteligentnego Domu.

Debookee pozwala zbierać i analizować pakiet z użyciem wybranego interfejsu sieciowego Maca. Obsługiwane protokoły to HTTP, DNS, DHCP, TCP, SIP i RTP. Program pokazuje także informacje o pakietach szyfrowanych, ale nie pozwala ich odszyfrować (producent zapewnia, że taka możliwość wkrótce się pojawi).

W wersji 5 programu pojawiła się możliwość monitorowania aktywności WiFi. Z jej pomocą można przełączyć kartę Wi-Fi Maca w tryb nasłuchu, w którym będzie zbierać wszystkie ramki z sieci 802.11, które wychwyci. Będzie można zobaczyć nie tylko punkty dostępowe w okolicy, ale też urządzenia klienckie w okolicy i szczegóły połączenia.

Wersja demonstracyjna programu pozwala przetestować jego funkcje, ale za moduł pozwalający na szczegółową analizę pakietów oraz moduł analizy Wi-Fi trzeba zapłacić. Można je kupić osobno lub w pakiecie.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentiwaxx Sarl
Liczba pobrań136
Data aktualizacji21 lis 2019
Rozmiar pliku28.88 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (demo)
Debookee ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)