Debotnet ikona

Debotnet0.7.7

WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweDebotnet
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Debotnet to darmowe narzędzie umożliwiające łatwe i szybkie modyfikowanie ustawień systemu operacyjnego Windows 10 związanych z ochroną prywatności użytkownika.

Jak doskonale wiadomo, Microsoft zbiera rozmaite informacje na temat osób korzystających z systemu operacyjnego Windows 10, a dezaktywowanie funkcji pozyskiwania danych przez giganta z Redmond jest bardzo problematyczne. Można jednak zainstalować dodatkową aplikację, taką jak Debotnet, by dostosować rozmaite opcje i zapewnić sobie więcej prywatności w trakcie codziennego korzystania z komputera.

Debotnet oferuje możliwość wyłączenia funkcji telemetrycznych i internetowych, które odpowiadają za wysyłanie danych do Microsoftu (w tym również poufnych informacji), ale nie tylko, bowiem aplikacja pozwala również na odinstalowywanie aplikacji wbudowanych w system operacyjny Windows 10. Udostępniono także nieskomplikowany silnik skryptowy, dzięki któremu można dodawać własne ustawienia prywatności.

Warto wspomnieć, że Debotnet charakteryzuje się bardzo prostym, czytelnym interfejsem użytkownika. Włączanie i wyłączanie rozmaitych opcji odbywa się zaledwie jednym kliknięciem.

Udostępnij
Debotnet 0.7.7wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.84 oceny
Twoja ocena
ProducentMirinsoft
Liczba pobrań3 605
Data aktualizacji12 kwi 2020
Rozmiar pliku1.52 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Debotnet ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)