bEEDTaoR
Decor8 ikona

Decor81.08

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Decor8 to niewielka aplikacja, dzięki której dostosujesz ekran startowy systemu operacyjnego Windows 8 wedle własnych preferencji.

bEEDTaoT

Możesz wybrać tło ekranu startowego (z opcją losowej zmiany tapety), stworzyć własny schemat kolorów i skorzystać z wielu innych możliwości. Stanowi to ogromne rozwinięcie w stosunku do funkcji oferowanych przez Windows 8, który zawiera jedynie kilka predefiniowanych teł oraz schematów kolorystycznych.

Dodawanie tła za pomocą Decor8 jest niezwykle proste. Użytkownik wybiera jedną lub wiele grafik i może umieścić je na tapecie lub nawet przygotować pokaz slajdów wyświetlany przez system Windows 8. Dostępne są także rozmaite efekty, w tym między innymi przewijanie, rozmycie, a nawet dodanie kontrastu do obrazków tła.

Decor8 automatycznie przygotowuje schemat kolorów do każdego z obrazków tła, ale możesz także dostosować poszczególne barwy zgodnie ze swoimi upodobaniami. Niestandardowe schematy kolorystyczne można zastosować również do paska Charms Bar.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania narzędzia i nie zalecamy ich instalacji.
Udostępnij
Decor8 1.08wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań380
Data aktualizacji11 sie 2014
Rozmiar pliku39.60 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Decor8 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEEDTapP