DeeMe ikona

DeeMe2.0.16

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DeeMe to kolejny komunikator, który przy okazji tworzy własną społeczność. Jego autorzy postawili duży nacisk na wygląd naszych komunikatów, tekstowych jak i graficznych.

Przy pierwszym uruchomieniu zostaniemy poproszeni o zalogowanie się, bądź też stworzenie nowego konta. W tym celu możemy wykorzystać dane z Facebooka, bądź też tradycyjnie użyć adresu e-mail. Pod koniec możemy jeszcze podać swój nr. telefonu. Nie jest to konieczne, ale pomaga w odnalezieniu znajomych. Tych możemy dodawać także za pomocą wyszukiwarki.

Aplikacja posiada dobrze rozbudowane poradniki, które tłumaczą działanie każdego nowego okna i opcji. W wiadomości wprowadzi nas testowy komunikat. Odpisywać możemy w tradycyjny sposób, bądź też tworząc wiadomości graficzne. Opierają się one na zdjęciach, tłach, specjalnych emotkach i tekście. Ilość obiektów oraz kombinacji jest spora, a ich tworzenie proste i wygodne.

Interfejs to kolejna mocna strona aplikacji. DeeMe wygląda ładnie i nowocześnie, przy okazji nie zatraca intuicyjności. Choć program nie wprowadza nowych rozwiązań, których nie znalibyśmy z innych komunikatorów, to sprawnie łączy wiele dobrych pomysłów. Jeżeli ktoś ceni sobie w komunikacji możliwość tworzenia wiadomości graficznych, DeeMe będzie ciekawą alternatywą dla innych komunikatorów.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań106
Data aktualizacji26 wrz 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
DeeMe ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)