Defraggler ikona

Defraggler2.22.995

WindowsNarzędziaDefragmentatory plikówDefraggler
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Defraggler to proste narzędzie przeznaczone do defragmentacji partycji systemowych (NTFS i FAT32) przygotowane przez autorów programu CCleaner.

Aplikację na tle konkurencyjnych rozwiązań wyróżnia możliwość defragmentowania wolnej przestrzeni dysku oraz wybranych partycji, katalogów czy plików. Ponadto w narzędziu Defraggler dodano funkcję skanowania dysków w poszukiwaniu błędów i ustawiania priorytetów defragmentacji.

Podobnie jak w przypadku innych produktów firmy Piriform (CCleaner, Recuva) Defraggler zajmuje niewielką przestrzeń dyskową i można go przenosić właściwe wszędzie bez konieczności instalacji.

Uwaga!

  • Istnieje też rozszerzona wersja programu, Defraggler Professional, którą można zakupić korzystając z przycisku \Kup pełną wersję\ na górze strony.
Udostępnij
Kup program
Defraggler 2.22.995 wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.9338 ocen
Twoja ocena
ProducentPiriform Ltd.
Liczba pobrań700 621
Data aktualizacji22 maj 2018
Rozmiar pliku7.29 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Defraggler ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (7)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (453)