WindowsNarzędziaDefragmentatory plikówDefraggler
Defraggler ikona

Defraggler2.22.995

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Defraggler to proste narzędzie przeznaczone do defragmentacji partycji systemowych (NTFS i FAT32) przygotowane przez autorów programu CCleaner.

Aplikację na tle konkurencyjnych rozwiązań wyróżnia możliwość defragmentowania wolnej przestrzeni dysku oraz wybranych partycji, katalogów czy plików. Ponadto w narzędziu Defraggler dodano funkcję skanowania dysków w poszukiwaniu błędów i ustawiania priorytetów defragmentacji.

Podobnie jak w przypadku innych produktów firmy Piriform (CCleaner, Recuva) Defraggler zajmuje niewielką przestrzeń dyskową i można go przenosić właściwe wszędzie bez konieczności instalacji.

Uwaga!

  • Istnieje też rozszerzona wersja programu, Defraggler Professional, którą można zakupić korzystając z przycisku \Kup pełną wersję\ na górze strony.
Kup program
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.9338 ocen
Twoja ocena
ProducentPiriform Ltd.
Liczba pobrań707 917
Data aktualizacji22 maj 2018
Rozmiar pliku7.29 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Defraggler ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (7)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (454)