bESZQWad
Defraggler ikona

Defraggler2.22.995

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Defraggler to proste narzędzie przeznaczone do defragmentacjipartycji systemowych (NTFS i FAT32) przygotowane przez autorówprogramu CCleaner.

bESZQWaf

Aplikację na tle konkurencyjnych rozwiązańwyróżnia możliwość defragmentowania wolnej przestrzeni dysku orazwybranych partycji, katalogów czy plików. Ponadto w narzędziuDefraggler dodano funkcję skanowania dysków w poszukiwaniu błędów iustawiania priorytetów defragmentacji.

Podobnie jak w przypadkuinnych produktów firmy Piriform (CCleaner, Recuva) Defragglerzajmuje niewielką przestrzeń dyskową i można go przenosić właściwewszędzie bez konieczności instalacji.

Uwaga!

  • Istnieje też rozszerzona wersja programu, Defraggler Professional, którą można zakupić korzystając z przycisku \Kup pełną wersję\ na górze strony.
Udostępnij
Kup program
Defraggler 2.22.995 wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.9338 ocen
Twoja ocena:
ProducentPiriform Ltd.
Liczba pobrań694 249
Data aktualizacji22 maj 2018
Rozmiar pliku7.29 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Defraggler ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bESZQWap
Komentarze (453)
bESZQWbb