deJpeg ikona

deJpeg2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

deJpeg to niewielkie, ale przydatne narzędzie do wyodrębniania grafiki z różnego rodzaju plików i zapisywania jej jako samodzielne obrazy JPEG. Umożliwia ono łatwe "wyciągnięcie" zdjęć oraz dowolnych elementów graficznych z np. plików PDF czy dokumentów utworzonych przy pomocy aplikacji pakietu Microsoft Office.

Aplikacja dedykowana jest użytkownikom, którzy chcieliby wygodnie i możliwie jak najszybciej wyodrębnić wszystkie elementy graficzne z rozbudowanych dokumentów. Pozwala ona zaoszczędzić czas, który normalnie poświęcić należałoby na ręczne zapisywanie kolejnych obrazów. Wystarczy, że wczytamy dowolny plik do przetworzenia, klikniemy opcję 'Analyze', a deJpeg w mgnieniu oka zapisze na dysku (w tej samej lokalizacji co wskazany plik) wszystkie zawarte w nim zdjęcia czy inne elementy graficzne jako obrazy JPEG.

Pomimo wielu zalet jakie niewątpliwie niesie ze sobą to niewielkich rozmiarów narzędzie nie jest ono w pełni idealne. Do doskonałości brakuje mu kilku opcji konfiguracyjnych, które umożliwiłyby chociaż wybranie lokalizacji, gdzie zapisane zostaną wyodrębnione składniki, definiowanie formatu obrazów czy ich jakości.

Udostępnij
deJpeg 2.0wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena:
ProducentRoman Orlov
Liczba pobrań849
Data aktualizacji13 lip 2013
Rozmiar pliku0.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
deJpeg ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (0)