WindowsGrafikaInne programy graficznedeJpeg
deJpeg ikona

deJpeg2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

deJpeg to niewielkie, ale przydatne narzędzie do wyodrębniania grafiki z różnego rodzaju plików i zapisywania jej jako samodzielne obrazy JPEG. Umożliwia ono łatwe "wyciągnięcie" zdjęć oraz dowolnych elementów graficznych z np. plików PDF czy dokumentów utworzonych przy pomocy aplikacji pakietu Microsoft Office.

Aplikacja dedykowana jest użytkownikom, którzy chcieliby wygodnie i możliwie jak najszybciej wyodrębnić wszystkie elementy graficzne z rozbudowanych dokumentów. Pozwala ona zaoszczędzić czas, który normalnie poświęcić należałoby na ręczne zapisywanie kolejnych obrazów. Wystarczy, że wczytamy dowolny plik do przetworzenia, klikniemy opcję 'Analyze', a deJpeg w mgnieniu oka zapisze na dysku (w tej samej lokalizacji co wskazany plik) wszystkie zawarte w nim zdjęcia czy inne elementy graficzne jako obrazy JPEG.

Pomimo wielu zalet jakie niewątpliwie niesie ze sobą to niewielkich rozmiarów narzędzie nie jest ono w pełni idealne. Do doskonałości brakuje mu kilku opcji konfiguracyjnych, które umożliwiłyby chociaż wybranie lokalizacji, gdzie zapisane zostaną wyodrębnione składniki, definiowanie formatu obrazów czy ich jakości.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentRoman Orlov
Liczba pobrań925
Data aktualizacji13 lip 2013
Rozmiar pliku0.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
deJpeg ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)