Dell prezentuje dwa nowe Inspirony. My mamy konkurs #IEM

Dell prezentuje dwa nowe Inspirony. My mamy konkurs #IEM

Dell prezentuje dwa nowe Inspirony. My mamy konkurs #IEM
Krzysztof Fiedor
03.03.2017 19:38

Wśród wystawców na Intel Extreme Masters nie mogło zabraknąć takiej marki jak Dell Alienwere. Wśród prezentowanych różnych sprzętów z logo obcego znalazły się też dwie prawdziwe perełki z logo Dell. To notebooki z serii Inspiron, jednak z zacięciem gamingowym. Dokładnie mowa o Dell Inspiron z serii 7000 o rozmiarach 15 i 17 cali.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Seria Inspiron została odświeżona i do jej wnętrza trafiły w końcu karty graficzne NVIDII z serii GeForce GTX 10xx. Od najtańszych GTX 1050 po GTX 1070. To karty, które bazują na rdzeniu Pascal, a ich wydajność nie różni się od desktopowych odpowiedników. W połączeniu z procesorami Intela siódmej generacji tworzą bardzo wydajny tandem. Nawet najtańsze konfiguracje, ponoć ich cena nie powinna przekroczyć 4500 złotych, mogą się pochwalić wydajnością, która dotychczas była dostępna w znacznie droższych rozwiązaniach.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Poza sprzętem, odwiedzając ekspozycję Alienware, z pewnością natkniecie się też na zaplanowane atrakcje. Przez wszystkie dni trwania Intel Extreme Masters można brać udział w licznych konkursach i turniejach, w których do wygrania są bardzo cenne nagrody, na przykłada akcesoria gamingowe Razera, który jest partnerem Della przy tej okazji.

Konkurs!

Oczywiście dla tych, co nie mogą pojawić się w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym mamy konkurs przygotowany razem z marką Dell. Do wygrania są tym razem dwie nagrody, pakiety gadżetów Alienware. Zadanie przed Wami jest bardzo proste: napiszcie w komentarzu, którego obcego (chodzi o model notebooka) byście przytulili na dłużej, i dlaczego.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Wybierzemy dwie najciekawsze odpowiedzi zarejestrowanych użytkowników, które nagrodzimy takimi oto zestawami. Na Wasze odpowiedzi oczekujemy do środy 8 Marca (Dzień Kobiet), do godziny 24.00. Wyniki ogłosimy w piątek 10 Marca. Powodzenia!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (80)