WindowsDomInne programy dla domuDemoScreen

DemoScreen1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DemoScreen to prosty programik, którego zadaniem jest zarządzanie tapetami wyświetlanymi na naszym pulpicie. Daje on możliwość losowej prezentacji na ekranie obrazów z dysku twardego lub serwisu Demotywatory.pl, Komixxy.pl, Mistrzowie.org i wielu innych.

Narzędzie jak na swoje małe rozmiary oferuje całkiem spore możliwości. Poza funkcją rotacji tapet na naszym pulpicie pozwala także wyświetlać obrazy pochodzące z kilku popularnych serwisów, a nawet zapisywać je na dysk. O każdej zmianie tapety użytkownik informowany może być dźwiękiem lub dymkiem wyświetlanym z poziomu systemowego zasobnika.

DemoScreen dobrze radzi sobie z obsługą dużych ilości obrazów zgromadzonych na naszym komputerze. Poszczególne tapety możemy grupować, a następnie wyświetlać po kolei lub losowo, według własnych preferencji. Program umożliwia dostosowanie właściwości wyświetlanych obrazów - m.in. ich położenie czy tło. Zmiana prezentowanej na pulpicie grafiki odbywać się może także przy każdym uruchomieniu systemu.

Program działa w obszarze tzw. tray'a, nie zakłócając tym samym czynności wykonywanych na komputerze. Oferuje domyślnie 5 motywów graficznych i uruchamiany może być wraz ze startem systemu.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.17 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań1 790
Data aktualizacji15 mar 2011
Rozmiar pliku1.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)