DemoScreen1.0

WindowsDomInne programy dla domuDemoScreen
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

DemoScreen to prosty programik, którego zadaniem jest zarządzanie tapetami wyświetlanymi na naszym pulpicie. Daje on możliwość losowej prezentacji na ekranie obrazów z dysku twardego lub serwisu Demotywatory.pl, Komixxy.pl, Mistrzowie.org i wielu innych.

Narzędzie jak na swoje małe rozmiary oferuje całkiem spore możliwości. Poza funkcją rotacji tapet na naszym pulpicie pozwala także wyświetlać obrazy pochodzące z kilku popularnych serwisów, a nawet zapisywać je na dysk. O każdej zmianie tapety użytkownik informowany może być dźwiękiem lub dymkiem wyświetlanym z poziomu systemowego zasobnika.

DemoScreen dobrze radzi sobie z obsługą dużych ilości obrazów zgromadzonych na naszym komputerze. Poszczególne tapety możemy grupować, a następnie wyświetlać po kolei lub losowo, według własnych preferencji. Program umożliwia dostosowanie właściwości wyświetlanych obrazów - m.in. ich położenie czy tło. Zmiana prezentowanej na pulpicie grafiki odbywać się może także przy każdym uruchomieniu systemu.

Program działa w obszarze tzw. tray'a, nie zakłócając tym samym czynności wykonywanych na komputerze. Oferuje domyślnie 5 motywów graficznych i uruchamiany może być wraz ze startem systemu.

Udostępnij
DemoScreen 1.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.17 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań1 780
Data aktualizacji15 mar 2011
Rozmiar pliku1.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)