bEClldGt

Derive6.1 PL

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Derive jest stosunkowo prostym w obsłudze, popularnym irozbudowanym programem typu CAS (Computer Algebra System) służącymdo przeprowadzania obliczeń symbolicznych i numerycznych zewszystkich działów matematyki.

bEClldGv

Rozwiązuje zadania z zakresuarytmetyki, algebry, analizy, równań i nierówności, trygonometrii,rachunku wektorowego, macierzy itd. Rezultaty mogą być prezentowanew postaci zaawansowanych wykresów 2D i 3D. Dzięki możliwościomprezentacji drogi do rozwiązania problemu może być pomocnymnarzędziem do nauczania, a dzięki wygodnemu i rzeczywistemuśrodowisku do symbolicznego rozwiązywania szerokiego zakresuproblemów matematycznych sprawdzi się jako narzędzie efektywnebadawcze.

Główne możliwości programu

  • dokładne obliczenia na ułamkach i liczbachniewymiernych, - przybliżone obliczanie wartości wyrażeń liczbowych z określonąprzez użytkownika dokładnością, - obliczenia symboliczne na wyrażeniach algebraicznych (wykonywaniedziałań i redukcja wyrazów podobnych, rozkład na czynnikiwielomianów, obliczanie pochodnych, granic funkcji, ...), - dokładne rozwiązywanie równań i nierówności, - dokładne rozwiązywanie układów równań i nierównościwielomianowych, - rozwiązywanie równań i nierówności metodą "krok po kroku", - łatwe i szybkie wykonywanie wykresów funkcji, - obserwowanie wspólrzędnych punktów umieszconych nawykresie. - przygotowywanie, edycję, wydruk oraz zachowywanie tekstówmatematycznych.
Udostępnij
Derive 6.1 PLwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.87 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań109 638
Data aktualizacji22 paź 2006
Rozmiar pliku6.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEClldHr