WindowsGrafikaProgramy do projektowania CADDesign Review

Design Review2012

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Autodesk Design Review to narzędzie wspierające proces projektowania, służące do oceny, nanoszenia i zaznaczania zmian w projektach.

Użytkownicy mogą, w ramach procesu weryfikacji projektu, przeglądać i drukować pliki, a także dokonywać w nich pomiarów i wprowadzać do nich zaznaczane zmiany. Program umożliwia m. in. dokonywanie pomiarów 3D i nanoszenie uwag w widokach i definiowanych przez użytkownika systemach współrzędnych, porównywanie wersji z pokazywaniem recenzentowi skreśleń i uzupełnień, odniesienia geoprzestrzenne, umożliwiające osobom pracującym w terenie szybkie lokalizowanie znajdujących się na nich obiektów z wykorzystaniem GPS ponadto aplikacja umożliwia wyszukiwanie kontekstowe, z dostępem on-line do informacji katalogowych ThomasNet i GlobalSpec wprost z projektu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań26 825
Data aktualizacji15 cze 2011
Rozmiar pliku0.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)