WindowsArchiwumProgramy archiwalneDesignPro

DesignPro5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Niezwykle rozbudowany program do projektowania i wydruku różnego rodzaju etykiet, wizytówek, kart itp. stworzony i rozpowszechniany bezpłatnie przez firmę Avery Zweckform - jednego z największych światowych producentów etykiet, papierów i folii.

Program udostępnia gotowe szablony produktów Avery Zweckform dzięki czemu w łatwy sposób można uzyskać profesjonalne efekty, nie dysponując przy tym specjalną wiedzą. Za pomocą DesignPro można wstawiać pola tekstowe (także zaokrąglone - np. do etykiet na płyty CD/DVD), formatować tekst, rysować, czy też wstawiać zdjęcia. Dodatkowo program oferuje możliwość generowania, wstawiania i wydruku kilku rodzajów kodów kreskowych oraz łączenie się z bazą danych (np. Microsoft Excel) w celu np. automatycznego adresowania etykiet na koperty.

Zastosowania programu są bardzo szerokie. Oprócz projektowania wizytówek może być wykorzystywany do tworzenia etykiet adresowych, etykiet z kodem kreskowym do np. archiwizacji dokumentacji firmowej czy oklejania sprzedawanych produktów, naklejek na nagrywane w krótkich seriach płyty CD/DVD (np. z ofertą firmy) i wiele innych...

Uwaga!

  • Pełny katalog produktów Avery Zweckform (etykiet, wizytówek, folii itp.), których szablony zawarte są w programie, znaleźć można na stronie polskiego dystrybutora - firmy Avery Dennison Polska. Produkty te można nabyć w dużych punktach sprzedaży detalicznej (np. Media Markt) oraz sklepach branżowych na terenie całego kraju.
  • Udostępniana do pobrania wersja programu, z uwagi na konieczność ograniczenia wielkości pliku instalacyjnego, nie zawiera clipartów i przykładowych projektów. Istnieje jednak możliwość bezpłatnego zamówienia pełnej wersji programu na płycie CD (ewentualnie także z próbkami wizytówek i etykiet). Szczegóły na ten temat udzielane są telefonicznie u dystrybutora.
  • W stosunku do udostępnianej bezpłatnie przez amerykańską centralę producenta ograniczonej wersji Limited, jest to pełna wersja programu z wbudowanymi szablonami produktów w standardach europejskich.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.111 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań971 835
Data aktualizacji1 lut 2006
Rozmiar pliku11.46 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (209)