WindowsArchiwumProgramy archiwalneDeskNotifier
DeskNotifier ikona

DeskNotifier2.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DeskNotifier to niewielkie narzędzie dedykowane użytkownikom urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android. Umożliwia ono wyświetlanie na ekranie komputera powiadomień o zdarzeniach z naszego smartfonu lub tabletu.

Program potrafi informować użytkownika za pośrednictwem animowanych dymków o takich zdarzeniach jak połączenia przychodzące, odebrane wiadomości tekstowe lub e-mail, zadania do wykonania z listy Astrid, powiadomienia z serwisu Facebook i wielu innych. W przypadku wiadomości SMS DeskNotifier pozwala także odczytywać ich treść bez fizycznego kontaktu z telefonem, a także tworzyć i wysyłać nowe lub odpowiadać na wcześniej odczytane.

Obsługa i konfiguracja narzędzie jest stosunkowo prosta i nie powinna nikomu przysporzyć problemów. Co istotne, aby połączenie z urządzeniem mobilnym oraz komputerem zostało poprawnie nawiązane to smartfon lub tablet pracować musi pod kontrolą Androida, a także oba one muszą znajdować się w obrębie tej samej sieci bezprzewodowej. Wyjątkiem od tego ostatniego jest połączenie realizowane przy użyciu kabla USB.

Dodatkowo na urządzeniu mobilnym zainstalować należy aplikacje kliencką o tej samej nazwie, która dostępna jest w sklepie Google Play. Konfiguracja połączenia ogranicza się do nadania aplikacji w urządzeniu odpowiednich uprawnień (do połączenia WiFi, usług związanych z SMS-ami itp.), a następnie przepisaniu widocznego w mobilnej wersji aplikacji numeru IP do opcji narzędzia zainstalowanego na komputerze.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań857
Data aktualizacji18 paź 2012
Rozmiar pliku0.45 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
DeskNotifier ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)