WindowsArchiwumProgramy archiwalnedeskPDF Studio XE
deskPDF Studio XE ikona

deskPDF Studio XE6.1.8.866

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

deskPDF Studio XE to profesjonalne oprogramowanie do tworzenia, edycji, konwersji oraz zabezpieczania dokumentów w formacie PDF. Dzięki swoim olbrzymim możliwościom stanowi on godną uwagi alternatywę dla popularnego Adobe Acrobata.

Program umożliwia wykonywanie wielu zaawansowanych prac edycyjnych i pozostaje przy tym bardzo prosty w użyciu. Wszystkie dostępne w jego obrębie funkcje oraz narzędzia są przystępne nawet dla mniej doświadczonych użytkowników. Edycja odbywa się w połączeniu z podglądem zmian w czasie rzeczywistym, co oznacza, że możemy śledzić na bieżąco na ekranie komputera każdą wprowadzaną zmianę. Możliwości deskPDF Studio XE docenione zostały przez wielu użytkowników i przedsiębiorstw na całym świecie - w tym Lamborghini, Xerox, Sony, Intel, IBM czy nawet Microsoft.

Funkcje oprogramowania obejmują tworzenie od podstaw dokumentów PDF, generowanie ich na podstawie dowolnego pliku lub obrazu, edycję już istniejących plików PDF, ich konwersję do formatów Word, Excel, HTML, XML, JPEG, TIFF czy PNG. Ponadto możliwe jest optymalizacja zawartości w celu redukcji rozmiaru, dodawanie różnego rodzaju elementów (pola tekstowe, kształty, grafika), dodawanie do dokumentów nowych stron, ich usuwanie, przycinanie czy nanoszenie na nie znaków wodnych.

W ręce użytkownika trafia także zestaw narzędzi do recenzji (podkreślenie tekstu, notatki, załączanie plików itp.), wygodnego przeglądania zawartości dokumentów w wielu różnych widokach, tworzenia i edycji formularzy elektronicznych, zabezpieczania plików PDF hasłem, szyfrowania i podpisywania certyfikatami oraz kreowania dokumentów na bazie zeskanowanych stron z tekstem, obrazkami itd. Za sprawą zastosowanego w deskPDF Studio XE zaawansowanego silnika PDF Afterburner użytkownik nie powinien napotkać na problemy z edycją nawet bardzo dużych i złożonych dokumentów.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 10 dni.
  • Pobieranie programu odbywa się za pośrednictwem udostępnionego przez producenta downloadera.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentDocudesk
Liczba pobrań1 237
Data aktualizacji5 kwi 2019
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
deskPDF Studio XE ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)