WindowsArchiwumProgramy archiwalneDesktop Architect

Desktop Architect2.11

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Desktop Architect to jeden z najlepszych darmowych programów do zmiany wyglądu "okienek" Windows. Pozwla z ogromną łatwością ustawić wszystkie jego parametry dotyczące wyglądu. Umożliwia zarządzenie tapetami, ikonami, logami, kursorami, dźwiękami. Wszystkie ustawienia można zapisać są do specjalnego pliku, który później można odtworzyć na np. innym komputerze. Wygląd okienek można w dowolnej chwili zmienić poprzez ikonkę, która instaluje się koło systemowego zegarka w pasku zadań. Z Desktop Architect współpracuje cały szereg różnego rodzaju kompozycji do systemu Windows tworzonych przez różnych autorów.

Uwaga!

  1. Polską nakładkę można pobrać w dziale: PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje 2. Po instalacji programu w systemie Windows Me należy bezwzględnie ponownie uruchomić komputer!
Ostrzeżenie Podczas pobierania pliku instalacyjnego lub przy pierwszym uruchomieniu programu, zainstalowane na komputerze oprogramowanie antywirusowe i/lub antyspyware'owe może generować alarm o jego zainfekowaniu. Wynika to ze specyfiki programu, który jest bezpłatny ale "w zamian" zawiera w swoim kodzie komponenty reklamowe i/lub szpiegujące o większej lub mniejszej szkodliwości. W niektórych przypadkach działanie ww. komponentów ogranicza się do bezpiecznego, a jedynie uciążliwego wyświetlania bannera reklamowego. W innych przypadkach komponenty te mogą kolekcjonować i wysyłać dane o zachowaniach użytkownika czy emitować drażniące reklamy podczas przeglądania Internetu. W wielu wypadkach można skorzystać z płatnych wersji programu pozbawionych tych niepożądanych komponentów. Szczegółów na ten temat należy szukać na stronie producenta.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.33 oceny
Twoja ocena
ProducentKen A. Foster
Liczba pobrań47 971
Data aktualizacji16 cze 2003
Rozmiar pliku2.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)