WindowsArchiwumProgramy archiwalneDesktop Background Tuner
Desktop Background Tuner ikona

Desktop Background Tuner1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Desktop Background Tuner to niewielkie narzędzie do tworzenia pokazów slajdów na pulpicie systemu Windows. Program nie wymaga instalacji na dysku twardym i może być uruchamiany bezpośrednio z przenośnego nośnika danych.

Korzystając z programu możemy w prosty i szybki sposób stworzyć pokaz slajdów ze zdjęć na naszym pulpicie systemowym. Desktop Background Tuner pozwala wybrać dowolną ilość zdjęć lub pełny katalog zawierający różne obrazki i fotografie, które będą się automatycznie wyświetlały na pulpicie oraz zmieniały w określonym przez użytkownika czasie.

Desktop Background Tuner oferuje również możliwość zmiany kilku ukrytych ustawień w rejestrze systemowym, powiązanych z wyświetlaniem tła na pulpicie. Program pozwala kontrolować pogrupowane katalogi ze zdjęciami. Użytkownicy mogą tworzyć, kasować oraz dowolnie je modyfikować, zmieniając nazwę lub grupując według nazwy pliku, daty utworzenia lub innych przyjętych kryteriów. W programie nie mogło również zabraknąć narzędzi do usuwania pozostałości, które zostały utworzone na dysku twardym i w rejestrze systemowym, a także do przywracania aplikacji do pierwotnego stanu i wszystkich domyślnych ustawień.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań929
Data aktualizacji30 sie 2012
Rozmiar pliku0.22 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Desktop Background Tuner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)