WindowsDodatkiBiblioteki i inne dodatkiDesktop Restore

Desktop Restore1.7.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Desktop Restore to niewielki program pozwalający zapisywać i przywracać układ ikon na pulpicie. Może okazać się szczególnie przydatny osobom, które często zmieniają rozdzielczość ekranu lub podpinają dodatkowe ekrany, a w efekcie ułożenie ikon na pulpicie często się zmienia niezgodnie z oczekiwaniami.

Korzystanie z programu jest bardzo proste, dzięki integracji z systemowymi opcjami w menu kontekstowym na Pulpicie. Wśród opcji znajdziemy możliwość szybkiego zapisu układu ikon, stworzenia zaawansowanego zapisu z uwzględnieniem dodatkowych opcji, przywracanie zapisanych układów oraz dodatkowe ustawienia.

Wśród opcji znajdziemy również wygodną możliwość podświetlenia tych ikon, które pojawiły się jako nowe od czasu ostatniego zapisu. Dowiemy się tym samym, które ikonki nie zostaną uwzględnione przy operacji przywracania układu. Dużym atutem aplikacji jest jej niemal błyskawiczne działanie i minimalne wymagania wobec systemowych zasobów.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.04 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań3 776
Data aktualizacji12 maj 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)