Desktop Weather ikona

Desktop Weather

WindowsDomPogodaDesktop Weather
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Desktop Weather to niewielka i bardzo prosta w użyciu aplikacja dostarczająca informacje o aktualnych danych metrologicznych. Z jej poziomu dowiemy się jaka pogoda występuje obecnie w wielu różnych zakątkach świata, a także w większości polskich miast.

Program oferuje funkcje, umożliwiające przeglądanie takich informacji jak np. temperatura i temperatura odczuwalna, prędkość i kierunek wiatru, poziom zachmurzenia, widoczność, wilgotność, godzina wschodu/zachodu słońca itp. Poza danymi o aktualnych warunkach atmosferycznych Desktop Weather daje dostęp do danych o prognozie na najbliższe godziny oraz 10 nadchodzących dni. Nie zabrakło także opcji prognoz w formie wideo oraz map z odwzorowaniem różnych atrybutów pogodowych. Obie one jednak nie obejmują obszaru naszego kraju.

Po uruchomieniu Desktop Weather działa w obrębie zasobnika systemowego, gdzie wyświetla ikonkę z aktualną temperaturą dla zdefiniowanej lokalizacji. Atutem aplikacji jest dopracowany interfejs graficzny oraz obsługa motywów graficznych, pozwalających dostosowywać tło prezentowanych danych do indywidualnych preferencji użytkownika.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań13 656
Data aktualizacji28 sie 2014
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
Desktop Weather ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)