iOSGryZręcznościoweDespicable Me: Minion Rush
Despicable Me: Minion Rush ikona

Despicable Me: Minion Rush9.6.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Minion Rush to typowa gra typu „runner” produkcji Gameloft na licencji DreamWorks. Gra nawiązuje do znanego filmu „Jak ukraść księżyc?” oraz „Minionki rozrabiają”.

Gracz wciela się w minionka, który biegnie próbując zdobyć trofeum „Minonek roku”. Biegnie on (oczywiście bez końca) przez sześć dostępnych plansz, które odblokowują się w trakcie rozgrywki. Do dyspozycji gracza jest labolatorium Gru, osiedle, "legowisko El Macho", śródmieście, centrum handlowe oraz "Anti-Villain League". Kolejne aktualizacje dodają nowe elementy.

Za banany, które zbiera się podczas rozgrywki można kupować dodatkowe bonusy, takie jak „wielki minionek” czy „rakieta”. Przeszkodami podczas biegu są obiekty statyczne, czyli różnego rodzaju zepsute samochody lub pochodnia ognia oraz dynamiczne, czyli np. pojazdy prowadzone przez Minionki. Aby podnieść level w grze wystarczy wykonywać misje, ich podgląd jest dostępny w menu pauzy oraz po zakończeniu rozgrywki .

Wyniki da się udostępniać na Facebooku oraz porównywać je ze znajomymi grającymi w tę grę na tej samej platformie. Minion Rush umożliwia konkurencje ze znajomymi poprzez rzucanie im wyzwań. Ponadto, co tydzień pojawia się konkurs, dzięki któremu da się zdobyć dodatkowe punkty.

Gra dostępna jest za darmo. Uwaga. Znajdują się mikropłatności.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGameloft
Liczba pobrań476
Data aktualizacji1 lis 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Despicable Me: Minion Rush ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)