WindowsDomInne programy dla domuDesura
Desura ikona

Desurabuild 100.64

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Desura to specjalne narzędzie, służące do zarządzania grami zakupionymi poprzez system dystrybucji cyfrowej Desura, dostępny za pośrednictwem strony internetowej desura.com.

Z poziomu głównego okna programu możemy zapoznać się z zawartością cyfrowego sklepu Desura, kolekcją posiadanych gier, dostępnymi modyfikacjami do najpopularniejszych tytułów, społecznością graczy, a nawet skorzystać ze specjalnego działu adresowanego do twórców gier komputerowych. Korzystając z odpowiedniej zakładki możemy skontaktować się także z pomocą techniczną (w języku angielskim), by na przykład rozwiązać problemy z działaniem aplikacji i zakupionymi grami.

Gry oferowane w sklepie Desura są dostępne w kilku zakładkach – możemy wybrać, czy chcemy zapoznać się z najświeższą ofertą, czy też przejrzeć najpopularniejsze gry lub nadchodzące premiery. W osobnych kategoriach umieszczono tytuły objęte promocją i ufundowane przez graczy. Desura posiada także możliwość zakupu gier w specjalnych pakietach (np. w jednym zestawie można nabyć trzy odcinki epizodycznej przygodówki).

Jeśli chcemy, możemy także zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat naszej aktywności (narzędzie wyświetla m.in. czas spędzony online i umożliwia kontaktowanie się ze znajomymi), jak również podejrzeć profile innych użytkowników, by zapoznać się z ich kolekcją gier lub dowiedzieć się, skąd pochodzą i wysłać im zaproszenie do grona naszych znajomych.

Uwaga!

  • Przed rozpoczęciem korzystania z aplikacji należy utworzyć nowe konto lub zalogować się, wykorzystując swoje konto na Facebooku, Google Plus, Twitterze bądź Steamie. Program może pracować w trybie online lub offline.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań367
Data aktualizacji18 mar 2015
Rozmiar pliku39.85 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Desura ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)