DFemul0.53

WindowsEmulatoryInneDFemul
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

DFemul to pierwsze i jak na razie jedyne dostępne w Internecie narzędzie umożliwiające emulowanie urządzeń fiskalnych. Emulator "udaje" drukarki fiskalne zgodne z protokołem POSNET.

Służy do testowania oprogramowania współpracującego z drukarkami fiskalnymi. Program doskonale sprawdza się w testowaniu oprogramowania do wydruków fiskalnych, szkoleniu w firmach handlowych i programistycznych oraz edukacji szkolnej w zakresie obsługi urządzeń fiskalnych.

Zasada działania aplikacji jest prosta. DFemul otwiera i nasłuchuje na porcie RS232, do którego za pomocą odpowiedniego "kabelka" podłączamy COM komputera z testowanym oprogramowaniem. Połączenie dwóch portów COM komputera(rów) powinno się wykonać za pomocą kabelka NULL MODEM.

Udostępnij
DFemul 0.53wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentPiotr Kowaluk
Liczba pobrań8 229
Data aktualizacji29 sie 2013
Rozmiar pliku1.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)