bECnjBLV

DFemul0.53

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

DFemul to pierwsze i jak na razie jedyne dostępne w Internecienarzędzie umożliwiające emulowanie urządzeń fiskalnych. Emulator"udaje" drukarki fiskalne zgodne z protokołem POSNET.

bECnjBLX

Służy dotestowania oprogramowania współpracującego z drukarkami fiskalnymi.Program doskonale sprawdza się w testowaniu oprogramowania dowydruków fiskalnych, szkoleniu w firmach handlowych iprogramistycznych oraz edukacji szkolnej w zakresie obsługiurządzeń fiskalnych.

Zasada działania aplikacji jest prosta. DFemulotwiera i nasłuchuje na porcie RS232, do którego za pomocąodpowiedniego "kabelka" podłączamy COM komputera z testowanymoprogramowaniem. Połączenie dwóch portów COM komputera(rów) powinnosię wykonać za pomocą kabelka NULL MODEM.

Udostępnij
DFemul 0.53wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena:
ProducentPiotr Kowaluk
Liczba pobrań8 037
Data aktualizacji29 sie 2013
Rozmiar pliku1.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bECnjBMT