WindowsEmulatoryInneDFemul

DFemul0.53

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

DFemul to pierwsze i jak na razie jedyne dostępne w Internecie narzędzie umożliwiające emulowanie urządzeń fiskalnych. Emulator "udaje" drukarki fiskalne zgodne z protokołem POSNET.

Służy do testowania oprogramowania współpracującego z drukarkami fiskalnymi. Program doskonale sprawdza się w testowaniu oprogramowania do wydruków fiskalnych, szkoleniu w firmach handlowych i programistycznych oraz edukacji szkolnej w zakresie obsługi urządzeń fiskalnych.

Zasada działania aplikacji jest prosta. DFemul otwiera i nasłuchuje na porcie RS232, do którego za pomocą odpowiedniego "kabelka" podłączamy COM komputera z testowanym oprogramowaniem. Połączenie dwóch portów COM komputera(rów) powinno się wykonać za pomocą kabelka NULL MODEM.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentPiotr Kowaluk
Liczba pobrań8 403
Data aktualizacji29 sie 2013
Rozmiar pliku1.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)