WindowsGryRPG i MMODiablo III

Diablo III

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Diablo III to kolejna część bestsellerowego cyklu firmy Blizzard. Gra jest hack’n’slashem, czyli RPG-iem akcji z perspektywy rzutu izometrycznego, w którym przede wszystkim walczymy z niezliczoną liczbą wrogów.

Przed rozpoczęciem Diablo III musimy utworzyć swoją postać, wybierając jedną z dostępnych klas postaci: Barbarzyńcę, Łowcę Demonów, Mnicha, Szamana i Czarownika, a następnie określając jej płeć. Tryb fabularny został podzielony na cztery rozbudowane akty (piąty dodano natomiast w dodatku Reaper of Souls), a po jego przejściu odblokowujemy tryb Przygodowy, gdzie czekają na nas nowe zadania do wykonania. Możemy również spróbować swoich sił w Głębokich Szczelinach, czyli podziemiach wypełnionych nie tylko przeciwnikami, ale i licznymi skarbami.

Za pokonywanie wrogów w Diablo III zdobywamy punkty doświadczenia. Podczas rozgrywki zbieramy przedmioty i rozwijamy swoją postać, zmieniając rodzaje broni na lepsze, a także korzystając z posiadanych zaklęć i innych dodatków. Istotne jest więc regularne odwiedzanie miast, gdzie możemy spotkać kupców, nabyć odpowiednie przedmioty czy też sprzedać niepotrzebne elementy wyposażenia. Wszystko po to, by uratować świat Sanktuarium przed hordą niebezpiecznych stworów, a na końcu stawić czoła tytułowemu Diablo.

Uwaga!

  • Starter Diablo III to pewnego rodzaju demo. Wersja ta nie jest ograniczona czasowo. Gracze mogą wypróbować wszystkie klasy postaci dostępne w podstawowej wersji gry (czyli bez Krzyżowca dodanego w Diablo III: Reaper of Souls oraz Nekromanty znajdującego się w pakiecie Przebudzenie Nekromantów), przechodząc początkowe fragmenty kampanii fabularnej aż do pokonania bossa zwanego Królem Szkieletów. Ponadto niemożliwe jest utworzenie postaci hardkorowej oraz sezonowej.
  • Do pobrania darmowego Startera Diablo III wymagane jest utworzenie darmowego konta w serwisie Battle.net i pobranie dedykowanej aplikacji za pośrednictwem której będziemy mogli ściągnąć wspomnianą próbną wersję gry. Wszystkie postępy osiągnięte w Starterze zostaną przeniesione do pełnej wersji gry Diablo III po jej zakupieniu (zarówno w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej).
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 237
Data aktualizacji20 lip 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)