WindowsGryAkcja i strzelankiDiablo Online

Diablo Online

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Diablo Online jest przeglądarkową wersją pierwszej części popularnej na całym świecie serii gier hack'n'slash – Diablo. Odpowiedzialnym za projekt jest studio Rivsoft, które zmodyfikowało kod gry studia Blizzard North tak, aby była ona grywalna na stronie internetowej.

Diablo za darmo

Granie online dostarcza dokładnie takich samych wrażeń jak oryginalna, pełna wersja gry z 1996 roku. Jeśli więc ktoś chce cofnąć się do dawnych czasów lub zwyczajnie poznać ten hit końca lat 90., to nic nie staje na przeszkodzie. Akcja toczy się w miasteczku Tristam, znajdującym się w Królestwie Khanduras w świecie Sanktuarium.

Gracz, wcielając się w dzielnego wojownika, ma za zadanie pokonanie tytułowego Diablo. Rozgrywka toczy się na ponad 16 poziomach, które należy przejść, aby finalnie dotrzeć do Pana Terroru i położyć kres złu.

W Diablo Online można zagrać legalnie za darmo. Jednak bez wylegitymowania się plikiem DIABDAT.MPQ pochodzącym z oryginalnej kopii gry, dostępna będzie jedynie wersja testowa. Ona jednak również ma coś do zaoferowania. Dla wersji shareware niestety nie można prowadzić dialogów z postaciami spotkanymi po drodze, ale handel pozostaje dostępny, więc nie utrudnia to w żaden sposób rozgrywki. W tej wersji Diablo Online można zagrać jedną z trzech dostępnych postaci, czyli wojownikiem. Czarodziej i łotrzyca dostępni są jedynie w wersji pełnej.

Odblokowane są dwa poziomy lochów znajdujące się pod Sanktuarium, w których gracz będzie musiał zmierzyć się z wieloma przeciwnikami. Dodatkowo w wersji shareware można stoczyć walkę z jednym bossem. Gra w Diablo Online jest możliwa w każdej przeglądarce internetowej.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań369
Data aktualizacji10 lip 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)