MacOSGrafikaTworzenie grafiki do prezentacjiDiagramPainter

DiagramPainter1.1

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DiagramPainter to niewielkie i proste w obsłudze narzędzie do tworzenia grafiki prezentacyjnej. Umożliwia ono wygodne rysowanie np. schematów blokowych, schematów organizacyjnych czy map myśli, które to następnie wykorzystane mogą być w różnego rodzaju dokumentacjach, prezentacjach itp.

Program wyposażony został w zestaw podstawowych narzędzi, dzięki którym naniesiemy na nasz projekt linie i strzałki, różnego rodzaju kształty, grafikę prezentującą sylwetki osób lub komputer, a także tekst, tabelki o wybranych rozmiarach i dowolne obrazki z dysku twardego.

DiagramPainter wykorzystywany może być do tworzenia schematów blokowych, czyli graficznych prezentacji sposobu działania algorytmu, schematów organizacji, uwzględniających zależności np. pomiędzy różnymi stanowiskami pracy, a także rysowania map myśli, których zadaniem jest spójne gromadzenie notatek na dany temat. To oczywiście tylko przykładowe zastosowania programu. Z jego pomocą wykreujemy również dowolne inne rodzaje grafiki prezentacyjnej. Ograniczeniem tutaj jest jedynie pomysłowość użytkownika.

Wśród oferowanych przez DiagramPainter funkcji znalazło się także wiele takich, które w znaczący sposób wpływają na wygodę pracy. Narzędzie dysponuje zaawansowanymi algorytmami nanoszenia na projekt linii i rozbudowanym mechanizmem cofania wprowadzonych zmian. Co istotne, każdy z dodanych do projektu elementów może być przez użytkownika dowolnie dostosowywany. Możliwe jest ustalanie m.in. jego rozmiaru, kolorystyki, a w przypadku linii i strzałek także ich rodzaj itp.

Stworzona przy użyciu DiagramPainter grafika może zostać zapisana do pliku w formacie JPG, JPEG, PNG, BMP lub PDF. Program daje również możliwość skopiowania go do systemowego schowka i użycia w dowolnej aplikacji.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAmbiera
Liczba pobrań471
Data aktualizacji31 gru 2017
Rozmiar pliku5.99 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)