WindowsArchiwumProgramy archiwalneDialerKiller

DialerKiller1.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Niewielki, bezpłatny program służący do wykrywania i usuwania dialerów (złośliwych programów, które łączą się za pomocą modemu z wysokopłatnymi numerami telefonicznymi). Program wyróżnia się bardzo dużą ilością sygnatur dialerów - ma ich w swojej bazie grubo ponad 50 000 - a co za tym idzie wysoką skutecznością. Warto zwrócić też uwagę na nobilitujący fakt, że z sygnatur tych korzysta firma MKS - producent znanego oprogramowania antywirusowego. Funkcje samego programu są raczej podstawowe ale w zupełności wystarczające. Umożliwia wykrywanie plików .exe z dialerami, wpisów w rejestrze, blokowanie wybranych numerów, stałe monitorowanie strony startowej i prób nawiązania połączeń Dial-Up. Baza sygnatur może być aktualizowana z poziomu programu.

Nowości i zmiany w wersji 1.3

  • Stały monitoring strony startowej. - Stałe monitorowanie DialUp - wykrywanie nawiązywania połączeń. - Ignorowanie fałszywych alarmów. - Usunięcie możliwość wstawienia spacji w blokowanych numerach. - Wstawiono informacje o programie, autorze, nr. kontaktowych, adres www. - Skanowanie procesów przy uruchamianiu i przy każdym otwarciu z paska zadań.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.33 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań47 730
Data aktualizacji7 wrz 2006
Rozmiar pliku0.82 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)