WindowsAkcesoriaInne akcesoriaDictionary .NET
Dictionary .NET ikona

Dictionary .NET10.1.7552.11

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Dictionary .NET to poręczna aplikacja do tłumaczenia pojedynczych wyrazów, zwrotów lub długich tekstów z jednego na 91 rozmaitych języków.

Wśród języków obsługiwanych przez Dictionary .NET znajdziemy oczywiście polski, a także niemiecki, angielski, francuski, rosyjski, portugalski czy holenderski. Nie zabrakło również mniej używanych, lecz przydatnych języków, w tym maltańskiego, chińskiego, tajskiego oraz wietnamskiego.

Warto dodać, że Dictionary .NET jest zintegrowany z tłumaczami Google, Bing oraz Yandex. Nie wymaga instalacji i działa w błyskawicznym tempie, automatycznie wykrywając język po wprowadzeniu danego tekstu i tłumacząc go za pomocą jednego kliknięcia.

Dictionary .NET pozwala bez problemu zrozumieć przetłumaczony tekst, ale jest daleki od doskonałości pod względem gramatyki i konstrukcji zdań.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.33 oceny
Twoja ocena
Producentfish
Liczba pobrań1 779
Data aktualizacji6 wrz 2020
Rozmiar pliku0.50 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Dictionary .NET ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)