bEJKcHYl
digiCamControl ikona

digiCamControl2.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

digiCamControl to darmowa aplikacja, która pozwala na bezpośrednie przesyłanie zdjęć z aparatu fotograficznego na dysk twardy komputera.

bEJKcHYn

Za sprawą digiCamControl użytkownik otrzymuje również możliwość skorzystania z funkcji zdalnej obsługi aparatu fotograficznego z poziomu komputera przy wykorzystaniu złącza USB. Oznacza to, że przykładowo po wykonaniu danego zdjęcia natychmiast możemy zobaczyć je na ekranie monitora, co pozwala przyjrzeć się większej liczbie szczegółów i zaoszczędzić czas po stronie użytkownika, który nie musi korzystać z kabli, by podłączyć aparat do peceta i dopiero rozpocząć przeglądanie plików.

digiCamControl został także wyposażony w opcjonalną funkcję, która umożliwia zdalne sterowanie opcjami narzędzia za pomocą przeglądarki internetowej zainstalowanej czy to na laptopie, czy też na smartfonie.

Co ciekawe, w przypadku posiadania kilku aparatów fotograficznych, dla każdego urządzenia w digiCamControl można utworzyć osobny profil i korzystać z wielu urządzeń w tym samym czasie. Nie musimy więc za każdym razem dostosowywać ustawień aparatu – wystarczy raz je zdefiniować i zapisać w pamięci aplikacji.

digiCamControl pozwala także na stworzenie filmu poklatkowego. Wystarczy użyć opcji stworzenia serii zdjęć w określonym odstępie czasu, by wygenerować wspomniane wideo.

Udostępnij
digiCamControl 2.0.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań3 690
Data aktualizacji1 mar 2016
Rozmiar pliku60.76 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
digiCamControl ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEJKcHZj